
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1735545963
Каталожный номер
V218
Описание позиции
Колодка торм. ВАЗ 2108-21099, ИЖ 2126,2717 перед. (компл. 4шт.) (пр-во FINWHALE) V218
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | V218 |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Granta, 112, 110, Tavria, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V218 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 1735545963 |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 463,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

