
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32121028191
Каталожний номер
TP8971759554-203
Опис позиції
Гофра глушника Богдан L=203 (TEMPEST) TP8971759554-203
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP8971759554-203 |
| Вага | 0.545 кг. |
| Висота | 75 см |
| Код товару | 32121028191 |
| Ширина | 203 см |
- Ціна: 468,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

