
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44111012462
Каталожний номер
RD1000K
Опис позиції
Фільтр палив. (SEPAR 1000FH NEW) DAF, MAN, KAMAZ (RIDER) RD1000K
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD1000K |
| Вага | 0.46 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 44111012462 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 380,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

