
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
032235
Каталожний номер
53А-2201025-03
Опис позиції
Хрестовина вала кард. ГАЗ 53 <ДК> 53А-2201025-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53А-2201025-03 |
| Вага | 0.939 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 032235 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 509,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

