
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111569817
Каталожний номер
5320-1103010
Опис позиції
Кришка бака палив. Т 150, КАМАЗ <ДК> 5320-1103010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-1103010 |
| Вага | 0.75 кг. |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 0111569817 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 480,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

