
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01111050656
Каталожний номер
33.1121-02
Опис позиції
Р/К муфти випередження впорскування КамАЗ (вир-во Україна) 33.1121-02
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33.1121-02 |
| Вага | 0.115 кг. |
| Код товару | 01111050656 |
- Ціна: 693 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

