
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3213942266
Каталожний номер
DK-8973727690
Опис позиції
Корпус термостата БОГДАН, ISUZU Е-1, Е-2 (4HG1, 4HK1) <ДК> DK-8973727690
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-8973727690 |
| Вага | 1.06 кг. |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 3213942266 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 459,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

