
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1988617238
Каталожний номер
11х10-1400 зуб.
Опис позиції
Ремінь 11х10х1400 зубч. ПАЗ, ЛАЗ, ЗІЛ, ЛІАЗ, ГАЗ, ЯМЗ (пр-во Rubena) 11х10-1400 зуб.
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 11X10X1400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11х10-1400 зуб. |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 1988617238 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 502,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

