
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4637906485
Каталожний номер
12336DVB1
Опис позиції
Лампа розжарювання H3 12V 55W PK22s Diamond Vision 5000K 1шт blister (пр-во Philips) 12336DVB1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 12336DVB1 |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12336DVB1 |
| Вага | 0.01 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 4637906485 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 413,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

