
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
233006
Каталожний номер
80-3003020-01
Опис позиції
Шарнір унифиц. лівий усил. (пр-во РЗТ р. Ромни) 80-3003020-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-3003020-01 |
| Вага | 1.34 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 230 мм |
| Код товару | 233006 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 604,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

