
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021136967
Каталожний номер
48021136967
Опис позиції
Масло моторн. мінеральне 15w40 Standard SF/CC (Каністра 5л ПЕ(4кг)) <ДК> 48021136967
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 15W-40 |
| Стандарт API | SF/CC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Висота | 300 см |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 100 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Артикул | 48021136967 |
| Вага | 4 кг. |
| Код товару | 48021136967 |
- Ціна: 489,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

