
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44351044008
Каталожний номер
RD 241.00 STD
Опис позиції
Картридж вологовідділювача STANDARD MAN, MB, VOLVO, КAMAZ (RIDER) RD 241.00 STD
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 241.00 STD |
| Вага | 2.2 кг. |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 44351044008 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 437,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

