
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4435846330
Каталожний номер
RD 02.80.39
Опис позиції
Важіль гальмівний. (трещітка) BPW, SAF, ROR, 7 отв., Z=10 (RIDER) RD 02.80.39
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 02.80.39 |
| Вага | 2.86 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 4435846330 |
| Ширина | 330 см |
- Ціна: 830,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

