
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4405810370
Каталожний номер
LL01-11-003H
Опис позиції
Дзеркало бокове VOLVO ел./підігрів 380X200 <ДК> LL01-11-003H
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LL01-11-003H |
| Вага | 1.2 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 4405810370 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 744,92 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

