
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44131105499
Каталожний номер
TP 12.98.57
Опис позиції
Силіконовий шланг радіатора 65x65x1000mm (синій) TEMPEST TP 12.98.57
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP 12.98.57 |
| Вага | 1.36 кг. |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 75 мм |
| Код товару | 44131105499 |
| Ширина | 1000 см |
- Ціна: 1 506,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

