
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
44351012189
Каталожный номер
RD 19938REM1
Описание позиции
Накладка торм. (компл. на ось) 410x175 1-й рем. VOLVO F10,12,16,FH12,16 (RIDER) RD 19938REM1
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 19938REM1 |
| Вага | 7 кг. |
| Висота | 190 см |
| Код товару | 44351012189 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 1 398,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

