
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
284705
Каталожний номер
150.56.021 А
Опис позиції
Розтяжка з сережкою (пр-під Україна) 150.56.021 А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150.56.021 А |
| Вага | 7.7 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 284705 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 2 207,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

