
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
4637906489
Каталожный номер
12362DVS2
Описание позиции
Лампа накаливания H11 12V 55W PGJ19-2 Diamond Vision 5000K (пр-во Philips) 12362DVS2
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12362DVS2 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12362DVS2 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 100 см |
| Код товару | 4637906489 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 1 475,63 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

