
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
4435867783
Каталожный номер
DK 29030PRO
Описание позиции
Колодка торм. диск. (компл. на ось) MAN 2000,TGA, MB, KASSBOHRER, RVI MAGNUM,PREMIUM <ДК> DK 29030PRO
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK 29030PRO |
| Вага | 10.787 кг. |
| Висота | 140 см |
| Код товару | 4435867783 |
| Ширина | 265 см |
- Ціна: 2 033,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

