
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44351061152
Каталожний номер
RD 19496/0PR
Опис позиції
Накладка гальмівний. (компл. на вісь) PREMIUM 410х223 станд. MAN F90,F2000,TGA, MB ACTROS, (RIDER) RD 19496/0PR
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 19496/0PR |
| Вага | 8 кг. |
| Висота | 190 см |
| Код товару | 44351061152 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 1 729,23 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

