
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
69241047093
Каталожный номер
2217-2402165-40
Описание позиции
Главная пара 9x41 ГАЗ 2217 мелк. шлиц узкая (RIDER) 2217-2402165-40
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2217-2402165-40 |
| Вага | 5.2 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 280 мм |
| Код товару | 69241047093 |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 3 697,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

