
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
4937799943
Каталожный номер
DK-JN85
Описание позиции
Пуско-зарядний пристрій 12-24V, 12A, 85A/12V (старт), цифрова панель LED DK-JN85
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-JN85 |
| Вага | 6.38 кг. |
| Код товару | 4937799943 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 3 442,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

