
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4435830733
Каталожний номер
RD 31.880.030.200
Опис позиції
Барабан гальмівний. BPW ECO 420X180 (RIDER) RD 31.880.030.200
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 31.880.030.200 |
| Вага | 40 кг. |
| Висота | 240 см |
| Довжина | 480 мм |
| Код товару | 4435830733 |
| Ширина | 480 см |
- Ціна: 4 025,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

