
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0316860401
Каталожний номер
53-11-1601185
Опис позиції
Муфта підшипника выж. ГАЗ 53,3307 без підшипника (вир-во Україна) 53-11-1601185
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 85 мм |
| Кросс-номери | GAZ 53111601185 |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53-11-1601185 |
| Вага | 0.361 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 0316860401 |
- Ціна: 475,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

