
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871031878
Каталожний номер
42205
Опис позиції
Підшипник 42205А1Е1УШ1-6 вал першою. КПП ВАЗ, ЗАЗ, коробка відбору потужності ЗІЛ (RIDER) 42205
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42205 |
| Вага | 0.145 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 38871031878 |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 317,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

