
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17131139442
Каталожний номер
TP.1372
Опис позиції
Патрубок радіатора ВАЗ 21082 інж. (компл. 4 шт.) (TEMPEST) TP.1372
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP.1372 |
| Вага | 1.045 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 17131139442 |
| Ширина | 460 см |
- Ціна: 461,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

