
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17351130836
Каталожний номер
FC 1325
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ 2110 перед. електро.сигналізатор (компл. 4шт.) (пр-во FriCo) FC 1325
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frico |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FC 1325 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 17351130836 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 299,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

