
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3887999955
Каталожный номер
8115
Описание позиции
Подшипник 8115 (51115) ось поворота колеса Т-40 (RIDER) 8115
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8115 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887999955 |
- Ціна: 433,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

