
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1711106
Каталожний номер
451203154
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна ВАЗ 2101-07 2121-21213 21214 2129 2131 (високий 95мм) (пр-во BOSCH) 451203154
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 451203154 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Thema, Samba, Visa, 104, LNA, BX, 260, 204, 304, 504, 604, Tagora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 451203154 |
| Вага | 0.48 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 1711106 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 361,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

