
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1711545959
Каталожний номер
PF006M
Опис позиції
Фільтр палив. тонк. очист. ГАЗ і УАЗ (дв.ЗМЗ 405,406, 409) інж. (пр-во FINWHALE) PF006M
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PF006M |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PF006M |
| Вага | 0.35 кг. |
| Висота | 85 см |
| Код товару | 1711545959 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 406 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

