
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3887876331
Каталожный номер
213 (6213)
Описание позиции
Подшипник 213 (6213) конич пара КПП, ост передн. ХТЗ, мост передн. МАЗ <ДК> 213 (6213)
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 213 (6213) |
| Вага | 0.99 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887876331 |
- Ціна: 305,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

