
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887849665
Каталожний номер
6-27606А
Опис позиції
Підшипник 27606А-6 (32306/CLN) ведучий. жердину. мосту перед. ГАЗЕЛЬ,зад мосту.Москвич <ДК> 6-27606А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6-27606А |
| Вага | 0.59 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 3887849665 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 318,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

