
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905955612
Каталожний номер
DK36-132
Опис позиції
Ліхтар переносний, 220В, 10м., <ДК> DK36-132
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Довжина | 400 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK36-132 |
| Вага | 0.71 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 4905955612 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 297,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

