
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02111050667
Каталожний номер
238.1106-03
Опис позиції
Р/к форсунок ЯМЗ-238 (вир-во Україна) 238.1106-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 238.1106-03 |
| Вага | 0.168 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 02111050667 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 708,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

