
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
35131012838
Каталожний номер
DK.1400
Опис позиції
Патрубок радіатора МОСКВИЧ 2141 (к-т 4шт) СТАНДАРТ <ДК> DK.1400
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK.1400 |
| Вага | 0.72 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 300 мм |
| Код товару | 35131012838 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 437,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

