
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6900637201
Каталожный номер
2550100000
Описание позиции
Лампа фарная H10 42W 12V PY20D (пр-во Magneti Marelli кор.код. H10 12V 55W) 2550100000
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2550100000 |
| Вага | 0.001 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 мм |
| Код товару | 6900637201 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 213,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

