
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
018273
Каталожний номер
DK-8201
Опис позиції
Дзеркало бокове КАМАЗ 425х200 сферич. <ДК> DK-8201
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-8201 |
| Вага | 0.76 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 018273 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 410,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

