
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4107784388
Каталожний номер
4107784388
Опис позиції
Масло моторн. Mobil ULTRA 10W-40 API SL/CF (Каністра 1л) 4107784388
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4107784388 |
| Вага | 0.947 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 4107784388 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 329 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

