
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32291211852
Каталожний номер
А079.04-2912408-325
Опис позиції
Стремянка ресори задньою Еталон, ТАТА М16х1,5 L=325мм (RIDER) А079.04-2912408-325
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | А079.04-2912408-325 |
| Вага | 1.2 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 32291211852 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 330 см |
- Ціна: 354,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

