
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46351055831
Каталожний номер
4959
Опис позиції
Циліндр гальмівний. раб. ВАЗ 2110,2111,2112,1200-1600,2121 (пр-во LPR) 4959
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 2110 |
| Діаметр поршня | 17.46 мм |
| Матеріал | Сірий чавун |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 1750-2000, GT, Spider, Giulia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4959 |
| Вага | 0.34 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 46351055831 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 346,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

