
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
01371138013
Каталожный номер
9333.3702-22
Описание позиции
Реле интегральное 28,8В КАМАЗ с генер. 3232.3771, МАЗ (Евро-2) с генер. 3232.3771-10 (пр-во ВТН) 9333.3702-22
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВТН |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ, МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9333.3702-22 |
| Вага | 0.062 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 01371138013 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 437,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

