
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
46371168207
Каталожний номер
N711
Опис позиції
Лампа фарная H11 12V 55W PGJ19-2 (вир-во Neolux) N711
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | N711 |
| Виробник | Neolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N711 |
| Вага | 0.027 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 35 мм |
| Код товару | 46371168207 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 302,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

