
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2324866938
Каталожний номер
85-2403055-01
Опис позиції
Сателіт диференціала моста задн. МТЗ <ДК> 85-2403055-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-2403055-01 |
| Вага | 0.375 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 2324866938 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 375,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

