
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69131037864
Каталожний номер
DK-1425
Опис позиції
Патрубок радіатора ГАЗ 3110 (дв.406) (компл. 5 шт) СТАНДАРТ <ДК> DK-1425
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1425 |
| Вага | 0.76 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 69131037864 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 464,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

