
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
19291153745
Каталожний номер
D130220
Опис позиції
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2108-2115, 2112 86 - лев. (Пр-во DENCKERMANN) D130220
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | D130220 |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D130220 |
| Вага | 0.84 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 19291153745 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 289,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

