
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3887930530
Каталожный номер
180209
Описание позиции
Подшипник 180209 (6209 2RS) (RIDER) 180209
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 180209 |
| Вага | 0.412 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 3887930530 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 238 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

