
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10291110153
Каталожний номер
164А-2905418
Опис позиції
Палець амортизатора ЗІЛ 130 нижн./верхн. в зб. (пр-під Україна) 164А-2905418
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 164А-2905418 |
| Вага | 0.435 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 10291110153 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 485,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

