
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1713568929
Каталожний номер
DK-1303
Опис позиції
Патрубок радіатора ВАЗ 2105 (компл. 4 шт.) <ДК> DK-1303
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1303 |
| Вага | 0.85 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 1713568929 |
| Ширина | 370 см |
- Ціна: 361,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

