
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0429346
Каталожний номер
3110-2904414
Опис позиції
Опора кульова ГАЗ 3110 верхн. <ДК> 3110-2904414
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 31102904414 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Gazelle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3110-2904414 |
| Вага | 0.608 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 0429346 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 443,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

