
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6913871086
Каталожний номер
DK-1321-01
Опис позиції
Патрубок радіатора ГАЗ 3302 (дв.402) (компл. 5 шт.) СТАНДАРТ <ДК> DK-1321-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-1321-01 |
| Вага | 0.82 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 250 мм |
| Код товару | 6913871086 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 403,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

